KULTURNÍ AKCE V ROCE 2017
• Zimní škola tvořivé dramatiky – 2.–5. ledna – Daruvar
• Setkání učitelů – 20. ledna – Daruvar
• Měsíc mateřského jazyka – 20. ledna – 21. února
• Přehlídka krajanského divadla – 24. a 25. března – Lipovec
• Přehlídka dětské písně – 28. dubna – Končenice
• Naše jaro, divadelní, loutková, recitační a literární přehlídka – 5. května – Daruvar
• Jarní tóny Jana Vlašimského – 7.–21. května – Virovitica
• Naše jaro, předávání uznání – 7. června – Daruvar
• Naše jaro, dětská folklorní přehlídka – 10. června – Kaptol
• Přehlídka dechových hudeb – 17. června – Brestov
• Etno den – 8. července – Ivanovo Selo
• Krajanské zpěvánky – 16. září – Rijeka
– 21. října – Velké Zdence
• Sympozium o českém jazyce – 13. října – Daruvar
• Přehlídka hudebních skupin – 11. listopadu – Záhřeb
• Vonička – 18. listopadu – Daruvar
• Večer národnostních menšin – 25. listopadu – Bjelovar
Oslavy výročí
Česká beseda Daruvar – 110. výročí založení – 14. a 15. července
Česká beseda Prekopakra – 110. výročí založení – 4.-8. července
Česká základní škola Jana Amose Komenského Daruvar – 95. výročí založení
Česká mateřská škola Ferda Mravenec Daruvar – 90. výročí založení
Česká doplňovací škola ČB Záhřeb – 90. výročí založení
Česká beseda Končenice – 85. výročí – 28. ledna
Česká beseda Verovice – 15. výročí – 7. července
Česká beseda Tréglava – 15. výročí – 13. května
Dny české kultury
Bjeliševec (6. května)
Virovitica (20. a 21. května)
Bjelovar (21., 26. a 27. května)
Hercegovec (Májová setkání, 21. a 27. května)
Osijek (27. května)
Záhřeb (Den české a chorvatské kultury, 8.–14. května)
Velké a Malé Zdence (Den kultury a sportu, květen)
Dubrava (4. června)
Horní Daruvar (Dny bramboráků, 16.–18. června)
Prekopakra (červen)
Sisak (červen)
Nová Hradiška (červen a srpen)
Dolany (Kuchařská vitráž, 1. července)
Mezurač (8.–9. července)
Kaptol (Den Čechů a Slováků, červenec)
Končenice (Končenické hody,12. srpna)
Dolní Střežany (19. srpna)
Šibovec (9. září)
Jazvenik (svátek sv. Václava, 30. září)
Tréglava (Jarmark starých řemesel, 31. září)
Holubňák (Dětská olympiáda, září/říjen)
Lipovlany (14. října)
Rijeka (říjen)
Garešnica (18. listopadu)